CsBuabfa
<html>

<head>

<title></title>

</head>

<body>

<script language="JavaScript" type="Text/JavaScript">
//Made by 1st JavaScript Editor
//http://www.yaldex.com
//Come and get more (free) products

alert("Sayfamıza Hoş Geldiniz... CsBuabfa Ip 212.175.232.119")
</script>

</body>

</html>
CsBuabfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CsBuabfa

/

AnasayfaHoşgeldinizLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama....

YazarMesaj
no nick
Moderator
Moderator

Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... Empty
MesajKonu: Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama....   Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... I_icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 6:27 pm

COUNTER STRİKE 1.6 ONLİNE OYNAMA

merhaba arkadaşlar...
Arkadaşlar konuyu sabite alırlarsa daha iyi olurOnline Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... RolleyesForumlarda gezerken hep Counter Strike 1.6 nın nasıl online oynandığı soruluyor ve birçok kişide yapamadığı için oyundan vazgeciyor.Halbuki bunu yapmak çok kolay...

İlk başta Counter Strike 1.6 yı bir yerden bulup kuruyoruz..
şimdi ilk önce internetten "sXe İnjected" adlı programın son sürümünü indiriyoruz..Bakın "cheating death" demiyorum,"sXe İnjected" diyorum.yanlış program indirmeyin.Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... Rolleyes

Şimdi anlatmaya başlayalım...

Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... 1resimur9
Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... 1resimur9.75fccc67ba

Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... 2resimub4
Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... 2resimub4.02096da7f4

Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... Wol_errorAşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 800x600 ve 804KB.
Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... 3resimhe5[/URL]
Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... 3resimhe5.37a2eefe4e

Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... Wol_errorAşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 800x600 ve 716KB.
Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... 4resimoh8[/URL]
Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... 4resimoh8.dc1b1679b4

Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... 5resimjw6

Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... Wol_errorAşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 800x600 ve 566KB.
Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... 6resimkn1[/URL]
Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... 6resimkn1.e6336ac0ea

Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... Wol_errorAşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 800x600 ve 568KB.
Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... 7resimhb1[/URL]
Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama.... 7resimhb1.13c657f6aeARKADAŞLAR BU İŞLEMİ YAPTIKTAN SONRA sXe MİZ ÇALIŞMAKTADIR +++REPLERİNİZİ ESİRGEMEYİN

SIKCA SORULAN SORULAR

Soru :Anlatılan herşeyi yaptım ama eklediğim serverler çıkmıyor..Ne yapabilirim??
Soru :Servere girdiğim zaman sol alt köşedeki chat yazıları görünmüyor.Ne yapabilirim?
Cevap:Bu iki sorununda çözümü vardır.Yapmanız gereken tekşey internetten Counter Strike v23,v26 veya v27 patchlerinden birini bulup indirimeniz ve kurmanızdır.Kurduktan sonra otomatik olarak sorununuz çözülecektir.

Soru :Bu oyunun İngilizcesini sevmedim.Bunun dilini Türkce yapabilirmiyiz?
Cevap:Evet yapılabilir..Oyunu Türkce yapmak için yapmanız gereken internetten Türkce patch bulup indirip kurmaktır..

Soru :Bu oyunu botlarla oynamak mümkün mü?
Cevap:Evet..İnternetten özel yamasını indirerek botlarla oynayabilirsiniz.

Soru :Bu oyunu online oynarken kota harcar mı?
Cevap:Evet kota harcar..Ben sayaçla ölçtüğümde(32 kişilik serverde oynarken) genellikle ortalama 25 kb/sn olarak geçiyor..Tabi bu server özellikleri ve serverdeki oyuncu sayısına göre değişiklik gösterir.Günde 1 saat oynarsanız koota geçmez.Ancak günde benim gibi 5-6 saat oynarsanız

Sonra Bana Kızmayın Bızı Bebemı Sandın dıye Arkadaslar Oyunu Bılmyenler Icın Paylastım...

Online Oynamyı Bılmıyorum Benım Aklımda Hiç Bişi Yoq Diosanız alın Szie Online Oynama....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyunda Sprey Yapanalrı Kıskandınız mı Alın Sıze Cs 1.6 sprey Yapımı (Tek Fark ssiz )